Dorost 5.kolo
 

5. KOLO /7. ZÁPAS/ KP DOROSTU U19

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK ČESKÁ TŘEBOVÁ

                           1   :   4   / 0 : 2 /            

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Hortlík – M.Šimek/78.Bouška/ – Řehák – Janda - Vacek

A.Bartoš st. – Šmíd – Popelář/46.Synek/ – Popel – A.Bartoš ml./74.Bartoň/

Barkóci

BRANKA:  Popel

 

Ani v místním derby proti Třebové nezastavili dorostenci sérii porážek. Také v tomto utkání nebyli ústečtí opticky horším týmem, ale rozdíl je hlavně v produktivitě. Na těžkém, vodou nasáklém terénu byli hosté od úvodních minut útočnější a svoji aktivitu zúročili ve 12. min., kdy se k odraženému míči po rohu dostal ve vápně Štos, jenž přesnou střelou otevřel skóre – 0:1. Pak se hra vyrovnala, domácí se několikrát dostali na dostřel branky soupeře, ale jejich pokusy neměly patřičnou přesnost ani razanci. Ve 27. min. si po nenápadném protiútoku hostů našel uvnitř šestnáctky centrovaný míč Kolář a zvýšil na 0:2. Také začátek druhého poločasu patřil Třebové, v 47. min. zvýšil Číž na pohodlných 0:3. Domácí se snažili o čestný úspěch a to se podařilo v 62. min., kdy unikl po křídle Popel, vystřelil a z pomocí obránce se jeho pokus dostal do sítě – 1:3. Naděje na případný obrat vzala za své v 70. min., po akci a střele Demla – 1:4.

Konečný výsledek je z pohledu vývoje utkání asi až moc krutý, ale hostující tým dokázal afektivně zúročit své příležitosti, domácím tato schopnost scházela.

V příštím kole se dorostenci Jiskry pokusí zastavit nepříznivou sérii v Prosetíně. Tento zápas se hraje v neděli 15. 9. od 14.00 hodin

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


01.04.2023 - FK Dobrovice - 16:30


FK Dobrovice

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.