Hubálek– Stejskal – Novák – Wohner - Fikejz

Rotter- Mašanský – Král - Kolář

Pulkrábek/24.Mako/ - Javorski

BRANKY:  Mašanský /p/, Král

Ústecké céčko poprvé v soutěži prohrálo, když v kombinované sestavě nezvládlo druhý poločas v Boříkovicích. Utkání začali lépe domácí, už v 9. min. otevřel skóre Holubec – 1:0. O deset minut později chybovala obrana domácích a z nařízené penalty se nemýlil Marek Mašanský – 1:1. Hostující tým se poprvé a naposledy dostal do vedení v 34. min., v níž se prosadil Král – 1:2. Ještě do poločasu však vyrovnal boříkovický Krejčí – 2:2. Po přestávce už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Domácí dokonale využili domácího prostředí a postupně se prostříleli k hladkému vítězství. To se začalo rodit v 49. min. po gólu Khola – 3:2. Možnou snahu hostů o zvrat zmrazil v 63. min. Krejčí – 4:2. Závěrečné minuty zápasu patřily jasně domácím. V 64. min. upravil na 5:2 Podolský a konečnou podobu překvapivě vysokého vítězství stanovil v 68. min. završeným hattrickem opět střelecky disponovaný Krejčí – 6:2.

Po tomto výsledku kleslo céčko v tabulce na čtvrté místo se ziskem 12 bodů s tříbodovou ztrátou na vedoucí Kerhartice. K dobru má však stále odložený domácí zápas proti Lukové. V příštím kole nastoupí „C“ tým Jiskry proti Tatranu LIchkov. Tento zápas je na programu