Mladší žáci 4.kolo
4. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FK LETOHRAD - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                      3   :   2   / 1 : 0 /                           

 

SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, Husička, J.Borovička, Dan Cindr, Adam Langer, Solar, Kusý,

Skala, D.Hoffman, Rýdl.

BRANKY:  Solar, Adam Langer

 

Ani mladší žáci na body v Letohradu nedosáhli, když nadějně rozehraný zápas v závěru ztratili. Letohrad začal lépe, několik minut před koncem úvodní části ho dostal do vedení Řehák – 1:0. Krátce po zahájení druhého poločasu však zařídil vyrovnání Solar – 1:1. Ještě lépe pro Ústí bylo v 37. min., kdy Adam Langer otočil vývoj zápasu. Domácí ovšem brzy vyrovnali, v 47. min. se o to postaral Kořán – 2:2. Souboj kdo z koho nakonec dopadl lépe pro Letohrad. V 51. min. se velkou radost v jeho táboře příznivců postaral Konečný – 3:2. Hosté přes veškerou snahu nedokázali na tento úspěch odpovědět. Také mladší žáci jsou zatím šestí s nepatrnou ztrátou na čelo tabulky.

V příštím kole hostí doma prestižního soupeře, sousední Českou Třebovou. Tento zápas je na programu v neděli 22. 9. od 14.45 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.