C muži 7.kolo
7. KOLO OP III. TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „C“ – TATRAN LICHKOV

            2   :   2   / 1 : 1 /  penalty: 4 : 5       

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Pirkl – M.Kopecký – J.Kalousek – Š.Kopecký

Král – Mašanský/34.Janda/ - Karlík - Procházka

Holomek/60.Abrahams/ - Lněnička/27.Pinkava/

BRANKY:  Holomek, Karlík

 

Céčko má za sebou další těžký zápas proti solidnímu soupeři, který dokázal z minima vytěžit maximum. Domácí začali sebevědomě, ale jejich elán zchladil v 15. min. únik a přesná střela J.Matoulka – 0:1. Domácí se museli v 1. poločasu vyrovnat se ztrátou hned dvou zraněných hráčů /Mašanský, Lněnička/, přesto dokázali v 42. min. vyrovnat, když se prosadil Holomek – 1:1. Po přestávce bylo Ústí jasně lepší, hrálo se převážně před brankou Lichkova. V 57. min. dostal domácí do vedení Karlík, když pohotově dokončil zblízka pohlednou akci taženou po levém křídle – 2:1. I po této brance se hosté jen bránili, ale při jedné z velmi řídkých návštěv na polovině Jiskry dokázali vyrovnat. Odražený míč dopravil do sítě Merta – 2:2. Drtivý nápor domácích rozhodující gól nepřenesl a muselo se jít do penaltového rozstřelu. V něm byla obě mužstva úspěšná až do páté série. Tam pálil do tyče domácí Kalousek a hosté mohli slavit zisk nadstavbového bodu.

V příštím kole zajíždí oslabené Ústí „C“ do Dolního Třešňovce, tento zápas je na programu v neděli 29. 9. od 15.30 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.