B muži 8.kolo
8. KOLO I. A TŘÍDY

FC JISKRA KRÁLÍKY - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“  

                         5   :   0   / 3 : 0 /             

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Stejskal – Bohunek – Grunta – Pirkl

Černý – M.Kopecký/79.M.Krátký/ – Pavlásek – Š.Kopecký/63.Karlík/ - Procházka

Pinkava

BRANKY:  2x Matoulek, Šmolík, Vyšohlíd, Dvorský

 

Béčko Jiskry po vcelku dobrém vstupu do soutěže dostalo těžký úder na hřišti soupeře, který v minulém kole utrpěl dvouciferný debakl v Libišanech. Hráči ústecké Jiskry hráli tak špatně, že si domácí, alespoň z poloviny napravili těžce pošramocené skóre z minulého týdne i reputaci před svými příznivci. Hosté se prakticky za celý zápas nedostali k ohrožení branky Králík. Domácí byli lepší ve všech herních činnostech a s chutí si zastříleli. Skóre jednoznačného zápasu otevřel už v 6. min. Šmolík a udál tak ráz celému zápasu – 1:0. Příjemné nedělní odpoledne pro domácí pokračovalo v 17. min., v níž zvýšil na 2:0 rychlonohý útočník Matoulek. Klid do druhého poločasu zajistil v 39. min Vyšohlíd, jenž stanovil výsledek úvodní části – 3:0. Ani po přestávce se herní projev ústeckého béčka nezlepšil, navíc byl vyloučen kapitán týmu Přemysl Grunta. Pro hráče Králík nebyl pak problém vylepšit si skóre. V 51. min. se prosadil Dvorský – 4:1 a na konečných naprosto zasloužených 5:0 upravil v 65. min. svým druhým gólem Matoulek. Svěřenci trenéra Pražáka po této překvapivě vysoké porážce klesli na páté místo v průběžné tabulce.

A nebudou to mít lehké ani v příštím zápasu na domácím hřišti. V neděli 6. 10. v 15.30 hodin je čeká totiž druhý tým soutěže, velmi dobře hrající FK Proseč.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.04.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Spoje Praha

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.