Dorost U19
12. KOLO DIVIZE DOROSTU U19

JISKRA ÚSTÍ N.O. – METEOR PRAHA „B“ 1 : 2 / 0 : 1 /

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš - Batrla Š.Kopecký/26.Popel/ – Karlík – Šafránek/46.Popelář/ – Rotter/86.A.Bartoš st./ Šmíd - Barkoci

BRANKA: Bohunek

Proti vedoucímu celku tabulky nastoupil starší dorost bez několika hráčů obvyklé sestavy. Chyběl hlavně nejlepší střelec mužstva Pinkava, který obstarává většinu gólů. Hosté byli podle očekávání více u míče, jejich nápor ale dlouho nebezpečný nebyl. Výborně hrající obrana v čele s brankářem Jeřábkem jim nic podstatného dlouho nedovolovala. Ústecký gólman se vyznamenal hlavně v 20. min., kdy skvěle vyrazil ránu Krále na roh. Domácí málem trestali v 39. min., v níž po ojedinělém útoku našel Barkoci na penaltě Šmída, jehož střelu chytil brankář. V 43. min. se znovu zaskvěl Jeřábek, když zázračně vyrazil střelu Novotného zblízka, ale akce pokračovala dalším centrem a tentokrát už nekrytý Novotný dostal hlavou míč do sítě – 0:1. Po přestávce se obrázek hry nezměnil, hosté útočili, domácí dobře bránili. To trvalo až do 84. min., kdy se k odraženému míči dostal nejlepší střelec hostů Novotný a zblízka zvýšil na 0:2. Domácí ale nerezignovali, vytvořili si závěrečný nápor, v němž po skrumáži ve vápně snížil zblízka Bohunek – 1:2. V nastaveném čase ještě domácí získali několik rohů, ale gól už nepadl. I přes porážku zaslouží starší dorostenci pochvalu za statečný výkon. Stále drží výtečnou pátou příčku v divizi. V příštím kole nastoupí náš tým k dalšímu utkání v Praze. V sobotu 3. 11. od 12.45 hod. začíná utkání ve Střešovicích.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


07.10.2023 - FK Letohrad - 16:00


FK Letohrad

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.