Mistrovské utkání 16.kolo dorost
16. KOLO KP DOROSTU U19

JISKRA H.MĚSTEC - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                             4   :   0   / 1 : 0 / 

SESTAVA  ÚSTÍ  : 

Hortlík/74.Kalousek/ – Bartoň - Řehák – M.Šimek – J.Šimek/82.Dudek/

Alex.Langer/57.Horálek/ – Kapoun – Popelář – A.Borovička/46.Vacek/

A.Bartoš – D.Bartoš/63.Aubus/

 

Do jarní části krajského přeboru vstoupili dorostenci Jiskry hodně špatně. Na náhradním hřišti v Prachovicích hladce přenechali všechny body svému do tohoto zápasu sousedovi v tabulce. Nová trenérská dvojce Zdeněk Kocman a Vladimír Novák ml. musela přihlížet bezkrevnému výkonu svých svěřenců, kteří hlavně po přestávce zcela propadli. Domácí šli do vedení v 29. min., kdy se prosadil Heřmanský – 1:0. Naději na možný přijatelný výsledek zchladil už v 53. min. A.Jirásek zvyšující na 2:0. Snaha o korekci výsledku ani nemohla začít, protože hned o minutu později zvyšuje Novotný – 3:0. Konečnou podobu výsledku napsal v 72. min. domácí Tomčík – 4:0. Po této porážce kleslo Ústí v tabulce až na 10. místo se ziskem pouhých 20 bodů.

Napravit reputaci si mohou dorostenci Jiskry už  v sobotu 19. 3. od 12.30 hodin na domácím hřišti proti spojenému týmu Litomyšl/D.Újezd.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Lukáš Vacek - Starší dorost

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


22.05.2022 - FC Hradec Králové B - 10:15


FC Hradec Králové B

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.