Hortlík – A.Borovička/76.Aubus/ - Řehák – M.Šimek – Kapoun/80.J.Schauer/

Horálek – Popelář – Špaček/56.Alexandr Langer/ – Bartoň

D.Bartoš – J.Šimek

BRANKAHorálek

V Moravanech, na hřišti spojeného týmu Moravany/Dašice, předvedli dorostenci Jiskry dokonalou ukázku zmaru v koncovce. Především v 1. poločasu si v poli slušně hrající hosté vypracovali minimálně pět gólových šancí, ale ani jednou nedostali míč za záda domácího gólmana. Hlavně nejlepší střelec mužstva Popelář spálil, na co sáhl. Po bezbrankovém poločasu se všeobecně čekalo, že po přestávce Ústí svoji herní převahu přetaví v konečné vítězství. Opak byl pravdou, známou pravdu nedáš – dostaneš, dokonale naplnili domácí, kteří v rozmezí dvou minut rozhodli zápas pro sebe. V 61. min. otevřel skóre Peterka – 1:0. Hosté se ještě nevzpamatovali ze šoku a šli si pro míč do sítě podruhé, šťastným střelcem byl v 62. min. Kakrda – 2:0. V samotném závěru ještě nebývalou střeleckou impotenci Ústí trochu napravil Matěj Horálek, ale tento úspěch jen korigoval konečný výsledek ve prospěch šťastnějšího celku – 2:1. Střeleckou nemohoucnost Ústí využil společný tým Prosetín/Holetín, který střídá Jiskru na šestém místě průběžné tabulky. Moravany se na pátém místě vzdalují svým pronásledovatelům už o deset bodů.