Mistrovské utkání 29.kolo dorost
29. KOLO KP DOROSTU U19

SOKOL PROSETÍN  -  JISKRA ÚSTÍ N.O.  

                             2   :   1   / 2 : 0 / 

SESTAVA  ÚSTÍ  : 

Hortlík – Bartoň/17.Alex.Langer/ - Řehák – M.Šimek – Kapoun

A.Borovička/63.Vacek/ – Popelář/51Horálek/ –Špaček - Vašata

D.Bartoš – J.Šimek/78.Aubus/

BRANKA:  Vašata

 

Po vítězství v Holicích minulý týden dorostenci tentokrát na hřišti soupeře neuspěli. Sehráli hodně nepovedený zápas. Domácí začali mnohem lépe a přesto, že fotbalově určitě nebyli lepší, těžili ze svého důrazu. Ten se jim vyplatil v 13. min., kdy po odvráceném centru zblízka skóroval Sršeň – 1:0, podobně padl i druhý gól, který v 25. min. vsítil Vít. Ještě do konce úvodní části mohlo být vyrovnáno, když nejprve Popelář po samostatné akci, kdy obešel i brankáře, nastřelil zblízka jen břevno a brzy ho napodobil také Borovička, jenž sám před gólmanem nastřelil pro změnu tyč. Po přestávce domácí bránili výsledek, což se jim dařilo do 86. min., v níž parádním přímým kopem do šibenice snížil Jakub Vašata na konečných 2:1. Vyrovnávací gól visel na vlásku, ale body zůstávají v Prosetíně, který je před posledním kolem na šestém místě o dva body právě před Ústím.

Závěrečný zápas sehrají dorostenci Jiskry na domácím hřišti proti FC Hlinsko. Tento zápas je na programu v sobotu 18. 6. Od 14.30 hodin.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.