11. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jáneš – Rýdl – Štěpánek – Cindr -  J.Borovička

Saňák - Skala – Dostál – Adam Langer

Ernest Kalcovský – Solar /Dušek,Kluda,Horálek,Dudek/

BRANKY: 3x Skala, 2x Dostál, 1x Langer, Štěpánek, Borovička

Starší žáci po přeřazení většiny úspěšných mladších žáků se na jaře činí, také v dalším utkání vysoko vyhráli a dostali se na čtvrtou příčku tabulky. Podobně jako v minulém kole rozhodli o svém vysokém vítězství hlavně po přestávce. V úvodní části dokázali domácí ještě držet krok, přesto v 15. min. dostal hosty do vedení Adam Langer – 0:1. O tři minuty později zvýšil Dominik Štěpánek – 0:2. Ve 23. min., ale zdramatizoval zápas Dobrovolský, jenž upravil na poločasových 1:2. Po obrátce však už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, žáci Jiskry naplno uplatnili své přednosti a skóre utěšeně narůstalo. V 58. min. upravil na 1:3 Jan Dostál a v 64. min. odstartoval svoji cestu k dalšímu hattricku Daniel Skala – 1:4. Skala se postaral o další navýšení náskoku také v 71. min. – 1:5. Poté svým druhým gólem v utkání zvyšuje Dostál již na 1:6. V 76. min. završil hattrick Skala – 1:7 a v samotném závěru se mezi střelce zapsal také Jan Borovička, který stanovil konečný výsledek. V příštím kole nastoupí starší žáci doma proti Poličce,