13. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jáneš – Rýdl – Štěpánek – Cindr -  Klouda

Saňák - Skala – Pávková – Adam Langer

Ernest Kalcovský – Solar /Olah, Dušek, Vacek/

BRANKA:  Skala

Domácí starší žáci to neměli lehké, Letohrad usiluje o celkové prvenství v soutěži a na zápas se připravil dobře. Přesto byli ústečtí žáci kvalitním soupeřem. Hosté o svém vítězství rozhodli v úvodní části v rozmezí dvou minut. Skóre otevřel ve 27. min. Peřina a o dvě minuty později stanovil výsledek úvodní části Mlynář. Krátce po zahájení 2. poločasu vykřesal naději na lepší výsledek nejlepší střelec mužstva Jiskry Daniel Skala – 1:2. Hosté ale komplikace nepřipustili, protože hned v 45. min. vsítil definitivně vítězný gól Adamec – 1:3. Hosté po zaslouženém vítězství mají na druhém místě stejně bodů jako vedoucí Česká Třebová, Ústí drží slušnou pátou příčku. V příštím kole jedou starší žáci do Holic,

jejich zápas je na programu v neděli 22. 5. od 9.30 hodin.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00