14. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jáneš – Rýdl – Štěpánek – Cindr -  J.Borovička

Saňák/60.Dušek/ - Skala – Pávková – Adam Langer

Klouda/50.Ernest Kalcovský/ – Solar

BRANKY:  5x Skala, 4x Solar, Cindr, Pávková, Štěpánek, Langer, Kalcovský

Domácí hrají soutěž s hodně mladším ročníkem, což se na průběhu zápasu dokonale projevilo. Od úvodní do poslední minuty byli hosté jasně lepší, v utkání šlo jen o celkovou výši skóre. Úvodní gól padl už ve 2. mn., kdy se prosadil Ondřej Solar – 0:1, krátce na to se trefil Daniel Cindr – 0:2. V úvodní části drželi domácí ještě trochu vyrovnaný průběh, přesto ve 25. min zvyšuje Jolana Pávková  - 0:3 a v 33. min upravuje na poločasových 0:4 Dominik Štěpánek. Po přestávce už domácí nestačili a tato část hry byla zcela jednoznačná. Pět dalších gólů přidal Daniel Skala, čtyřikrát se celkově trefil Ondřej Solar a po jednom gólu přidali ve druhém poločasu také Adam Langer a Ernest Kalcovský. Starší žáci drží s přehledem pátou příčku průběžné tabulky. V neděli 29. 5. od 15.15 hodin nastoupí náš tým doma proti Slovanu Moravská Třebová.