15. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jáneš – Rýdl – Štěpánek – Cindr -  J.Borovička

Saňák - Skala – Pávková – Adam Langer

Klouda – Solar  /Dušek, Ern. Kalcovský, Aubus, J.Schauer, Vacek/

BRANKY:  3x Skala, 2x Pávková, Solar

Utkání dvou týmů z lepšího středu tabulky začali lépe hosté, ale postupem času potvrdili domácí úlohu favorita. V 7. min. otevřel skóre hostující Čonka – 0:1. Žákům Jiskry se dlouho nedařilo zužitkovat herní převahu, ale ve 21. min. vyrovnal nejlepší střelec mužstva Daniel Skala – 1:1. Ještě do poločasu otočila skóre jediná dívka v dresu Jiskry Jolana Pávková – 2:1. Krátce po zahájení 2. poločasu se ale v 42. min. podruhé trefil Čonka a vyrovnal – 2:2. Radost hostů však trvala jen minutu, neboť vzápětí svým druhým gólem zvyšuje Jolana Pávková – 3:2. Žáci Moravské Třebové ale znovu dokázali vyrovnat, v 48. min. se o to zasloužil Sotolář – 3:3. Teprve po tomto gólu se projevila naplno herní převaha Ústí a s ní přišly i rozhodující góly. V 55. mn. vrací vedení svému týmu Skala – 4:3, v 68. mn. definitivní uklidnění zajišťuje Ondřej Solar – 5:3. Definitivní podobu výsledku dal v 75. min. znovu Daniel Skala – 6:3. Po takto zajímavém utkání zůstává Ústí na 5. místě s možností ještě dostihnout Poličku či Hlinsko. V příštím kole hrají starší žáci v Lanškrouně.