16. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Jáneš – Rýdl – Štěpánek – Cindr -  J.Borovička

Saňák - Skala – Pávková – Adam Langer

Klouda – Solar  /Dušek, Ern. Kalcovský, Aubus, J.Schauer/

BRANKY:  2x Skala, 2x Štěpánek, Cindr,  Solar

Omlazený tým starších žáků se rychle adaptuje na vyspělejší soupeře a sbírá jeden bod za druhým. Výjimkou nabyl ani sobotní zápas v Lanškrouně. Domácí však zejména v 1. poločasu hodně kousali. V 11. min. také střílí vedoucí gól Janský – 1:0. V 17. min. však nejlepší střelec soutěže Daniel Skala vyrovnává – 1:1. Ještě do poločasu mění skóre zápasu Dominik Štěpánek – 1:2. Po přestávce už byla převaha Ústí zřejmá, brzy začaly padat i pěkné góly. V 48. min. zvyšuje Daniel Cindr – 1:3. Poté se dlouho hrálo na polovině Lanškrouna, až další změnu skóre zajistil v 56. min. Ondřej Solar – 1:4. V této chvíli bylo zřejmé, že body půjdou na konto hostujícího týmu. Ten svoji převahu pečetil ještě v 58. min., kdy se znovu prosadil Štěpánek a v 67. min., také druhým gólem stanovil konečné skóre Skala – 1:6.

V příštím domácím utkání nastoupí starší žáci proti tradičnímu soupeři FC Hlinsko. Tento zápas se hraje v neděli 12. 6. od 13.30 hodin.