18. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

Vacek – Fišer – Rýdl – J.Borovička - Kllouda

Cindr – Adam Langer – Pávková - Solar

Štěpánek – Skala /Dušek, Ernest Kalcovský, Jáneš/

BRANKY:  2x Cindr,  Dušek

Domácí žáci sehráli proti favorizovanému soupeři hodně nešťastný zápas.  Dokázali vyrovnat tříbrankový náskok, aby v závěru inkasovali rozhodující úder. Zápas začali lépe hosté, kteří se dokázali v závěru úvodní části dvakrát prosadit. V 35. min. skóroval Tichý – 0:1 a v 39. min. Kos, jenž stanovil výsledek 1. poločasu - 0:2. Krátce po zahájení druhé části zvýšil Kincl – 0:3. Rozhodnuto však zdaleka nebylo, protože domácí se nadechli k velkému obratu. V 66. Min. snižuje Daniel Cindr – 1:3, v 72. min. opět Cindr upravuje na 2:3. O dvě minuty později střídající Lukáš Dušek dokonce vyrovnává – 3:3. Velké zklamání však přišlo v 75. min., kdy vrátil hostů vedení Bohuněk – 3:4. Škoda, ale i takové momenty přináší fotbal. Omlazený tým starších žáků na pátém místě ztrácí na čtvrtou Poličku jeden bod. Poslední zápas sezony hrají starší žáci v České Třebové. Tradiční derby je na programu v neděli 19. 6. od 13.00 hodin.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00