Jeřábek – Janda – Bohunek – Š.Kopecký - Eliáš

Batrla – Kvapil – Barkóci – Rotter/81.Popel/

Pinkava – Šmíd

BRANKY:  Pinkava, Barkóci

Po těžkém debaklu v minulém kole se starší dorostenci hodně zlepšili, hlavně v 1. poločasu hráli dobře, ale získaný náskok po přestávce ztratili. Od úvodní minuty si domácí vytvořili trvalý tlak i několik nadějných příležitostí. Ve 14. min. se dočkali, když Rotter ideálně vysunul za obranu Pinkavu, jenž samostatný únik zakončil přesnou střelou pod břevno – 1:0. Hosté zahrozili jen jednou, ve 29. min. předvedl pěknou samostatnou akci Uhlík, zakončil však střelou těsně vedle. Ve 30. min. založil protiútok Batrla, na levém křídle se uvolnil Pinkava, přesně nacentroval na Šmída, který trefil tyč, ale odražený míč dopravil do sítě Barkóci – 2:0. V 41. min. podržel svůj tým brankář Jeřábek a poločas skončil. Po přestávce mohl zvýšit Barkóci, z úhlu však minul branku. Poté domácím došli síly, hosté převzali iniciativu a jejich snaha byla naplněna. V 62. min. po pěkné akci středem proměnil samostatný nájezd Markvart – 2:1. Snaha ústeckých o kouskování hry byla marná, protože v 88. min. zůstal na zadní tyči volný znovu Markvart a zblízka vyrovnal – 2:2. V nastavení byli hosté lepší a penaltový rozstřel vyhráli 2:4. Z pohledu domácích škoda, dobře rozehraný zápas skončil lépe pro Střešovice. V příštím kole hraje dorost opět doma, soupeřem mu bude Slavoj Vyšehrad „B“. Tento zápas se uskuteční v sobotu 8. 6. od 12.15 hodin.