Hortlík – M.Šimek - Řehák – Janda - Vacek

A.Bartoš ml/83.Bartoň/ – A.Bartoš st. – Barkóci - Popel

Šmíd – Bouška/69.Synek/

BRANKY:  2x Barkóci, Šmíd

Dorostenci Jiskry zastavili sérii porážek, když dokázali alespoň v prodloužení na penalty vyhrát v Jablonném. Mužstvo vedl trenér Jan Krummer, jenž byl určitě spokojený s vývojem prvního poločasu, který hosté vyhráli. Ve 20. min. otevřel skóre nejlepší střelec týmu aktivní Michal Barkóci. V 39. min. to z pohledu hostujícího celku vypadalo ještě lépe, když se prosadil Šmíd – 0:2. Druhý poločas vyšel lépe domácím, v 65. min. je vrátil do zápasu Faltus – 1:2. Ještě větší radost přišla v 76. min., v níž vyrovnal Kolesnyk – 2:2. Závěr zápasu byl velmi dramatický, v 88. min. zvýšil na 2:3 svým druhým gólem Barkóci. Radost však byla předčasná, v poslední minutě neuhlídala obrana Jiskry Černohouse, jenž vyrovnal – 3:3. Penaltové nastavení zvládli ale lépe hosté a připisují si zasloužený bod navíc.

V příštím kole nastoupí dorostenci Jiskry v domácím prostředí proti Heřmanovu Městci, kterému se zatím moc nedaří. Tento zápas se hraje v sobotu 5. 10. od 11.15 hodin.