logo

A mužstvo - rozlosování

Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
MFK Chrudim TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.07.2019 pátek 18:00 6 : 0
SK Uničov TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.07.2019 sobota 10:15 8 : 0
SFK Vrchovina TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.07.2019 středa 18:00 zrušeno
FK Čáslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.07.2019 sobota 10:15 2 : 1
FC Žďár nad Sázavou TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 02.08.2019 pátek 17:00 0 : 1
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 18.01.2020 sobota 10:00 1 - 1
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Letohrad 25.01.2020 sobota 12:00 0 - 0
MFK Trutnov TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 01.02.2020 sobota 10:30 1 - 2
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí MFK Chrudim 08.02.2020 sobota zrušeno pro nemoc zrušeno
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SK Tatran Ždírec n. Doubravou 13.02.2020 čtvrtek zrušeno
FK Pardubice TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15.02.2020 sobota 10:15 4 - 0 / 0 - 0 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SAN - Šumperk 19.02.2020 středa 18:00 2 - 0 /0 - 0/
SK Sigma Olomouc B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.02.2020 sobota 10:15 5 - 0 /3 - 0/
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 23.05.2020 sobota 10:30 6 - 0 / 3 - 0 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Lanškroun 30.05.2020 sobota 10:30 2 - 1 / 1 - 0 /
FC Hlinsko TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 06.06.2020 sobota 10:30 0 - 1 / 0 - 1 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Letohrad 12.06.2020 pátek 18:00 3 - 0 / 3 - 0 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SK Holice 19.06.2020 pátek Zrušeno utkání zrušeno
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Náchod 27.06.2020 sobota 10:30 utkání zrušeno
SK Tatran Ždírec n. Doubravou TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.07.2020 sobota 10:30 2 - 0
SAN - Šumperk TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 25.07.2020 sobota 10:30 1 - 0
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí SK Sigma Olomouc B 01.08.2020 sobota 10:30 1 - 1 / 0 - 1 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Čáslav 08.08.2020 sobota 10:30 2 - 0 /1 - 0 /
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FC Fastav Zlín 16.09.2020 středa 16:00

Rozlosování mistrovských utkání

Kolo Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí Bohemians 1905 B 22.08.2020 sobota 17:00 1 - 0
2 FK Jablonec n. N. B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.08.2020 sobota 10:15 5 - 2
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Mladá Boleslav B 05.09.2020 sobota 17:00 4 - 1
4 FK Teplice B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.09.2020 pátek 17:00
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Přepeře 19.09.2020 sobota 16:00
6 FK Dukla Praha B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.09.2020 neděle 10:15
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Sokol Živanice 03.10.2020 sobota 15,00
8 SK Zápy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.10.2020 neděle 15:00
9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Pardubice B 17.10.2020 sobota 14:30
10 SK Sokol Brozany TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 25.10.2020 neděle 14:30
10 SK Sokol Brozany TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 25.10.2020 neděle 14:30
10 SK Sokol Brozany TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 25.10.2020 neděle 14:30
11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FC Hradec Králové B 31.10.2020 sobota 14:00
12 FK Chlumec n. Cidlinou TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.11.2020 neděle 10:15
13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Zbuzany 1953 14.11.2020 sobota 13:30
14 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Slovan Velvary 21.11.2020 sobota 13:30
15 FC Slovan Liberec B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.11.2020 neděle 10:15


Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Tichý 4
2. Souček 2
3. Souček 3
4. Mayer 2
5. Voleský 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
27.09.2020
10:15 hod.
FK Dukla Praha B
souper
FK Dukla Praha B vs. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. SK Zápy 11:5 10
2. FK Přepeře 8:3 10
3. FK Zbuzany 1953 8:6 9
4. FK Mladá Boleslav B 9:7 9
5. FC Hradec Králové B 8:3 8
6. Jiskra Ústí nad Orli 9:8 7
7. FC Slovan Liberec B 8:7 6
8. FK Sokol Velvary 4:6 6
9. FK Jablonec n.N. B 10:10 6
10. FK Chlumec n. Cidlin 10:6 6
11. FC Dukla Praha B 7:10 5
12. TJ Sokol Živanice 5:5 5
13. Sokol Brozany 3:5 4
14. FK Pardubice B 4:9 3
15. FK Teplice B 3:10 2
16. Bohemians 1905 B 1:8 0


JSME I NA FACEBOOKU