logo

A mužstvo - rozlosování

Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
MFK Chrudim TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.07.2019 pátek 18:00 6 : 0
SK Uničov TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.07.2019 sobota 10:15 8 : 0
SFK Vrchovina TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.07.2019 středa 18:00 zrušeno
FK Čáslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.07.2019 sobota 10:15 2 : 1
FC Žďár nad Sázavou TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 02.08.2019 pátek 17:00 0 : 1

Rozlosování mistrovských utkání

Kolo Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Teplice B 10.08.2019 sobota 17:00 3 - 2
2 FK Jablonec n. N. B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17.08.2019 sobota 10:15 4 - 1
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Mladá Boleslav B 24.08.2019 sobota 17:00 2 - 1
4 Bohemians 1905 B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 01.09.2019 neděle 10:15 2 - 1
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Přepeře 07.09.2019 sobota 17:00 2 - 1
6 FK Dukla Praha B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15.09.2019 neděle 10:15
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Sokol Živanice 21.09.2019 sobota 16:30
8 SK Zápy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 29.09.2019 neděle 16:00
9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Pardubice B 05.10.2019 sobota 16:00
10 SK Sokol Brozany TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.10.2019 neděle 15:30
11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FC Hradec Králové B 19.10.2019 sobota 15:30
12 FK Chlumec n. Cidlinou TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27.10.2019 neděle 10:15
13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí FK Zbuzany 1953 02.11.2019 sobota 14:00
14 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Slovan Velvary 09.11.2019 sobota 14:00
15 FC Slovan Liberec B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17.11.2019 neděle 10:15


Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. J.Chleboun, P 3
2. Souček, Nágl 2
3. Pazdera 0
4. 0
5. 0


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
29.09.2019
16:00 hod.
SK Zápy
souper
SK Zápy vs. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. SK Zápy 16:8 12
2. TJ Sokol Živanice 10:7 11
3. FC Hradec Králové B 8:5 10
4. Jiskra Ústí 9:10 9
5. FK Mladá Boleslav B 12:5 9
6. FK Chlumec n. Cidlin 10:12 9
7. FC Dukla Praha B 14:13 9
8. FK Jablonec n.N. B 10:9 9
9. FK Zbuzany 1953 12:9 8
10. FK Sokol Velvary 5:5 8
11. Bohemians 1905 B 5:5 7
12. FC Slovan Liberec B 6:9 6
13. FK Pardubice B 11:16 5
14. Sokol Brozany 5:11 3
15. FK Přepeře 8:12 3
16. FK Teplice B 7:12 2


JSME I NA FACEBOOKU