1 Jiskra Ústí nad Orlicí C TJ Luková 09.11.2019 sobota 14:30
2 FC Jiskra 2008 B Jiskra Ústí nad Orlicí C 18.08.2019 neděle 16:00 2 - 3
3 Jiskra Ústí nad Orlicí C AFK Kunvald 24.08.2019 sobota 14:30 8 - 1
4 Sokol Helvíkovice Jiskra Ústí nad Orlicí C 31.08.2019 sobota 16:00 2 - 3
5 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Tatenice B 07.09.2019 sobota 14:30 3 - 1
6 Sokol Boříkovice Jiskra Ústí nad Orlicí C 14.09.2019 sobota 15:30 6 - 2
7 Jiskra Ústí nad Orlicí C Tatran Lichkov 21.09.2019 sobota 14:00 2 - 3 na penalty

BRANKY:  2x Ivan Dostál, Mašanský, Jan Dostál

Očekávané derby o postavení v popředí tabulky přeneslo prestižní atmosféru, ale vyrovnané bylo pouze v úvodní části. Domácí stabilizovali sestavu, kde se střídá mládí se zkušeností. Pro hosty byla smolná 15. min., kdy se zranil brankář Zeman, jeho náhradník se snažil, ale čisté konto dlouho neudržel. V 39. min. ukončil čekání na úvodní gól derby Marek Mašanský – 1:0. Po přestávce se už naplno projevila kvalita na straně Ústí. V 63. min. vsítil uklidňující druhý gól obránce Jan Dostál, který si dobře naběhl do vápna a přesně zakončil – 2:0. Hosté ještě více otevřeli hru a to se jim nevyplatilo, v 65. min. se dostal do šance nejlepší střelec céčka zkušený Ivan Dostál, jenž upravil na 3:0. Ještě před tím než si odešel na střídačku odpočinout, stačil Ivan Dostál v 73. min. vsítit závěrečný gól zápasu – 4:0. Poté se do obrovské šance dostali i hosté, když zachytili nepřesný odkop brankáře vyběhnutého mimo vápno. Střílející hráč Kerhartic však z vápna netrefil opuštěnou branku. Blíže čestnému úspěchu nemohli být, ale stává se.

Zklamaní hosté možná čekali od zápasu více, ale museli sportovně uznat, že soupeř byl prostě lepší. Pokud hráči Ústí „C“ zvládnou domácí dohrávku 1. kola, přezimují na druhém místě tabulky OP III.

Odložený zápas proti TJ Luková proběhne

v pátek 8. 11. od 18.00 hodin na UMT TJ Jiskra.

BRANKY:  2x Pulkrábek, J.Kalousek, V.Kopecký /p/, Hubálek/

Ústí „C“ se v závěru podzimu dostává do optimální formy, což naplno poznali hráči rezervy Sokola Rudoltice. Od úvodních minut byli hosté viditelně lepším týmem, domácí se snažili, ale už v 11. min. museli zaregistrovat vedoucí gól Ústí, který vsítil Pulkrábek – 0:1. Krátce na to, v 17. min. se vydal z obrany na zteč Jan Kalousek a stanovil výsledek úvodní části – 0:2. Po přestávce se chvíli hrálo převážně ve středu hřiště, kde ovšem hosté dominovali. Výsledkem byl další gól, který v 68. min. zařídil opět Pulkrábek – 0:3. V 76. min. byl proti domácím nařízen pokutový kop a ten bezpečně proměnil Vlastimil Kopecký – 0:4. Stejně jako v předchozím utkání na domácím hřišti se střelecky prosadil brankář zaskakující v poli. Nikolas Hubálek je ovšem pověstný tím, že góly v případě potřeby dokáže dávat. Potvrdil to i v Rudolticích, kde v 80. min. stanovil konečný výsledek – 0:5.

Do konce podzimu zbývá v OP III. odehrát jeden zápas, ale céčko bude dohrávat ještě odložené domácí 1. kolo s Lukovou. V případě úspěchu v obou utkáních přezimuje náš tým nejhůře na druhém místě.

Hodně napoví příští domácí zápas, kterým je městské derby s FK Kerhartice.  Toto atraktivní utkání se hraje na stadionu TJ Jiskra

BRANKY:  Š.Kopecký, I.Dostál, Javorski

Ústecké céčko je zpět na vítězné vlně, v přímém souboji o přední pozice v tabulce bez problémů zdolalo rezervu Žamberka. Domácí měli od začátku zápasu výrazně herně navrch, pouze v koncovce to dlouho skřípalo. Zajímavostí zápasu bylo určitě to, že v domácím týmu si zahrál zkušený Vlastimil Kopecký se svými syny Matoušem a Šimonem. Všichni tři byli na hřišti hodně vidět. Nejvíce Šimon Kopecký ve 23. min., kdy prolomil střelecké trápení svého týmu a otevřel skóre – 1:0. Ještě do poločasu si domácí vytvořili několik nadějných příležitostí, které nevyužili. Po přestávce se hosté trochu zlepšili a v 60. min. musel gólman Hubálek skvělými zákroky řešit hned dvě jejich slibné šance. Poté céčko znovu přidalo a brzy rozhodlo. V 65. min. potvrdil střeleckou formu Ivan Dostál, uvnitř šestnáctky přebral přihrávku, pěkně se uvolnil přes dva hráče a tvrdou střelou k tyči zvýšil – 2:0. Hosté po tomto gólu už nenašli odpověď a mohli ještě několikrát inkasovat. Na konečné skóre 3:0 upravil po pěkné kombinační akci střídající Daniel Javorski, jenž si jako brankář s chutí zahrál v poli. Ústí „C“ se po tomto vítězství dostalo na 4. místo s jedním domácím zápasem k dobru. V případě jeho vítězství by byl náš tým druhý s nepatrnou ztrátou na vedoucí Helvíkovice.

V příštím kole nastoupí céčko na hřišti Sokola Rudoltice „B“.

Tento zápas je na programu v neděli 27. 10. od 14.00 hodin.

BRANKY:  2x Ivan Dostál,  Rotter

Na hřišti předposledního celku tabulky potvrdilo ústecké céčko úlohu favorita. V sestavě téměř totožné jako v minulém kole rozhodli hosté už v průběhu úvodní části. Do střelecké formy se dostává Ivan Dostál, jenž se výrazně prosadil i v tomto utkání. Ve 14. min. právě Dostál zakončil pěknou akci a otevřel skóre. Herní převahu Jiskry o dvě minuty později realizoval opět Dostál zvyšující už na 2:0. Ještě do poločasu zajistil pohodlné vedení v 43. min. Filip Rotter – 0:3. Po přestávce už hosté šetřili síly a do hry se dostali i domácí. Své zlepšení dokumentovali v 59. min., v níž snížil na konečných 1:3 Tesař.

V příštím kole čeká na „C“ tým Jiskry na domácím hřišti těžký soupeř. V sobotu 19. 10. od 13.00 hodin začíná přímý souboj o druhé místo proti FC Žamberk „B“.

BRANKY:  4x Ivan Dostál,  2x Rotter, Karlík

Po dvou nerozhodných zápasech, kde vítěze určila střelba ze značky pokutového kopu, si céčko snadno poradilo se soupeřem, který kousal pouze v 1. poločasu. Vzhledem k počasí se o víkendu hrálo na UMT a tam šli domácí do vedení už v 13. min., kdy otevřel skóre krásnou střelou Rotter – 1:0. Hosté v úvodní části několikrát zaměstnali gólmana Hubálka, ale ani jednou ho nedokázali překonat. To na druhé straně se střelecky činil nestárnoucí Ivan Dostál. Své střelecké představení odšpuntoval v 30. min. po pěkné akci středem hřiště zakončené přesnou střelou k tyči – 2:0. Po přestávce už hosté nestačili a skóre na jejich kontě utěšeně narůstalo. V 50. min. se prosadil střídající Karlík – 3:0. V 50. min. zakončil další pěknou akci Ivan Dostál, který v 60. min. završil hattrick, čímž zvýšil už na 5:0. Pak se konečně dostali ke slovu hosté, za cestu do Ústí byl odměněn úspěšnou střelou Lazorka – 5:1. V závěru zápasu, kdy už hostům evidentně docházela síla, zvýšil svým druhým gólem na 6:1 Rotter. V 89. min. uzavřel střelecké konto utkání svým čtvrtým gólem Ivan Dostál – 7:1. Ústecké céčko na pátém místě ztrácí na vedoucí pozici čtyři body s jedním zápasem k dobru.

V příštím kole cestuje „C“ mužstvo do Žichlínku, kde s místním béčkem hraje v sobotu 12. 1. od 10.15 hodin

BRANKY:  2x Mašanský, Barkóci /p/, J.Kalousek

Silně kombinovaný tým sestavený z hráčů několika generací absolvoval přestřelku v Třešňovci, aby stejně jako v minulém kole přišel o druhý bod v neúspěšném penaltovém nastavení. Utkání se přítomným diváků muselo líbit, stále se bylo na co koukat. Domácí vstoupili do zápasu razantně a už v 7. min. je dostal do vedení Betlach. Krátce na to v 10. min. však kontroval Marek Mašanský – 1:1. V úvodní části se však skóre měnilo ještě několikrát, ve 12. min. skóroval Štarman – 2:1. Stejný hráč se prosadil také v 24. min., když zvyšoval na 3:1. Zdálo se být rozhodnuto, ale zdaleka nebylo, hostující tým v závěru poločasu dokázal vyrovnat. V 42. min snižuje svým druhým gólem Mašanský – 3:2. V závěrečné minutě úvodní části domácí chybovali a z nařízené penalty vyrovnal Barkóci – 3:3. Po přestávce se obě mužstva zaměřila více na obranu, branek už moc nepadlo, přesto se borci z Třešňovce radovali, když v 59. min. zvýšil Zuch – 4:3. Poslední slovo však měli hosté v 85. min., kdy Jan Kalousek svým gólem dostal zápas do prodloužení. V něm byli domácí lepší a připisují si do tabulky jeden bod navíc.

V příštím kole nastoupí Ústí „C“ na domácím hřišti proti Sokolu Těchonín. Tento zápas je na programu

BRANKY:  Holomek, Karlík

Céčko má za sebou další těžký zápas proti solidnímu soupeři, který dokázal z minima vytěžit maximum. Domácí začali sebevědomě, ale jejich elán zchladil v 15. min. únik a přesná střela J.Matoulka – 0:1. Domácí se museli v 1. poločasu vyrovnat se ztrátou hned dvou zraněných hráčů /Mašanský, Lněnička/, přesto dokázali v 42. min. vyrovnat, když se prosadil Holomek – 1:1. Po přestávce bylo Ústí jasně lepší, hrálo se převážně před brankou Lichkova. V 57. min. dostal domácí do vedení Karlík, když pohotově dokončil zblízka pohlednou akci taženou po levém křídle – 2:1. I po této brance se hosté jen bránili, ale při jedné z velmi řídkých návštěv na polovině Jiskry dokázali vyrovnat. Odražený míč dopravil do sítě Merta – 2:2. Drtivý nápor domácích rozhodující gól nepřenesl a muselo se jít do penaltového rozstřelu. V něm byla obě mužstva úspěšná až do páté série. Tam pálil do tyče domácí Kalousek a hosté mohli slavit zisk nadstavbového bodu.

V příštím kole zajíždí oslabené Ústí „C“ do Dolního Třešňovce, tento zápas je na programu v neděli 29. 9. od 15.30 hodin.

BRANKY:  Mašanský /p/, Král

Ústecké céčko poprvé v soutěži prohrálo, když v kombinované sestavě nezvládlo druhý poločas v Boříkovicích. Utkání začali lépe domácí, už v 9. min. otevřel skóre Holubec – 1:0. O deset minut později chybovala obrana domácích a z nařízené penalty se nemýlil Marek Mašanský – 1:1. Hostující tým se poprvé a naposledy dostal do vedení v 34. min., v níž se prosadil Král – 1:2. Ještě do poločasu však vyrovnal boříkovický Krejčí – 2:2. Po přestávce už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Domácí dokonale využili domácího prostředí a postupně se prostříleli k hladkému vítězství. To se začalo rodit v 49. min. po gólu Khola – 3:2. Možnou snahu hostů o zvrat zmrazil v 63. min. Krejčí – 4:2. Závěrečné minuty zápasu patřily jasně domácím. V 64. min. upravil na 5:2 Podolský a konečnou podobu překvapivě vysokého vítězství stanovil v 68. min. završeným hattrickem opět střelecky disponovaný Krejčí – 6:2.

Po tomto výsledku kleslo céčko v tabulce na čtvrté místo se ziskem 12 bodů s tříbodovou ztrátou na vedoucí Kerhartice. K dobru má však stále odložený domácí zápas proti Lukové. V příštím kole nastoupí „C“ tým Jiskry proti Tatranu LIchkov. Tento zápas je na programu

BRANKY:  Procházka, Eliáš, Pulkrábek

Ústecké céčko nastupuje ke každému zápasu v silně obměněné sestavě, ale zatím neztratilo ani bod. Se zápasem k dobru se dělí o vedení s týmem FK Kerhartice.  Také sobotní mužstvo si se svým soupeřem dokázalo poradit. Hosté ovšem nebyli vůbec špatní, domácí museli o výsledek poctivě bojovat. Na těžkém terénu se na gól čekalo do 24. min., kdy se po akci a přihrávce Eliáše prosadil sám před brankářem Procházka – 1:0. V závěru úvodní části se velmi dobře hrající Eliáš postaral o klidný průběh přestávky – 2:0. Ve druhém poločasu si domácí hlídali vedení, hrálo se převážně na polovině hostů, kteří ovšem využívali každou možnost na protiútok. V 62. min. se po krásném uvolnění od Rottera dostal za obranu Pulkrábek, hokejovým blafákem si položil na zem brankáře a do prázdné branky zvýšil na 3:0. Ani po tomto gólu hosté nerezignovali a za snahu byli odměněni. V 70. min. využil zaváhání v obranných řadách domácích Kučera, který stanovil konečný výsledek zajímavého klání.

Ústecké céčko hraje další zápas

v sobotu 14. 9. od 15.30 hodin v Boříkovicích.

BRANKY:  Mašanský, Strnad /p/, Abrahams

Ústecké céčko úspěšně zvládlo utkání se soupeřem, který má stejně jako naše mužstvo ve svém středu několik borců hrajících v minulosti vyšší soutěže. Byl to zápas dvou týmů považovaných za největší favority soutěže a průběh střetnutí ukázal, že ne náhodou. Pro fanouška Jiskry je, ale asi nejpodstatnější to, že do utkání zasáhl po více jak roční absenci zaviněné vážným zraněním Josef Strnad, který patří k největším oporám áčka v ČFL. Uvedl se dobře, vydržel celý zápas a navíc vsítil gól z penalty. Vyrovnaný duel střelecky otevřel v 31. min. Mašanský – 0:1. Hosté se však dlouho neradovali, o minutu později vyrovnal neméně zkušený Kovanda – 1:1. Po přestávce Ústí převzalo iniciativu a po faulu ve vápně dostalo možnost penalty, kterou s přehledem proměnil Strnad – 1:2. Snahu domácích o vyrovnání zmrazil v 56. min. Abrahams, jenž znovu prokázal svoje střelecké schopnosti i rychlost – 1:3. Jenže zápas dokázal zdramatizovat další zkušený hráč dříve působící v Letohradu. V 77. min. snížil Ulvr – 2:3. Navíc byl po druhé žluté kartě vyloučen v 71. min. Eliáš. Fotbalisté Jiskry si však v rušném závěru dokázali výsledek pohlídat a potvrdit prozatímní neporazitelnost.

BRANKY2x Abrahams, 2x Hubálek, Pinkava, Jansa, Pulkrábek, Rotter

C tým mužů se poprvé představil na domácím hřišti a svého soupeře nešetřil. Zápas se od začátku vyvíjel zcela jednoznačně a brzy se hrálo jen o výši konečného skóre. V 1. poločasu hrál poprvé za Ústí Abrahams, který dal čtyři góly, ale dvakrát ho zradil na lajně rozhodčí laik, jenž mu regulérní úspěchy vzal. To však rozjetému týmu domácích nijak nevadilo. V týmu hostů byl nejlepším hráčem brankář Kopecký, který zachránil hosty od dvojciferného přídělu. Za Ústí otevřel brzy po zahájení skóre Pinkava - 1:0. Pak se po pěkných akcích prosadili postupně Abrahams a Jansa – 3:0. Skóre úvodní části uzavřel v 44. min. opět Abrahams a šel se připravit na premiéru v A týmu. Po přestávce se obrázek hry nezměnil, hned v 58. min zvýšil Rotter na 5:0, ale po zaváhání v obraně se radoval z gólu i soupeř, střelcem byl Moudrý – 5:1. Závěr zápasu patři hlavně brankáři Hubálkovi, který si šel zahrát do pole, a dařilo se mu, v 69. min. zvýšil na 6:1. V 74. min. se prosadil další střídající hráč Pulkrábek – 7:1. V 76. min. znovu pálil ostrými Hubálek, jenž stanovil konečný výsledek jednoznačného zápasu – 8:1. V samotném závěru byl několikrát blízko hattricku Hubálek, ale nebylo mu souzeno.

Po jednoznačném vítězství se Ústí C posunulo s plným bodovým ziskem na 4. místo, navíc jedním zápasem k dobru. V příštím kole bude céčko hrát v Helvíkovicích. Tento zápas je na programu v sobotu 31. 8. od 16.00 hodin.