logo

Informace výboru

Jak se stát členem výboru

Podrobný popis zde (PDF)


VOLNÉ VSTUPNÉ

07.06.2019

Vážení sportovní přátelé,

výbor TJ  jako poděkování za celeroční podporu rozhodl, že na poslední utkání 12.6.2019 /Karlovy Vary /bude volný vstup.

 Hráči děkuji za Vaši celoroční podporu!!!!


Zrušeno utkání 21.kolo v Jirnech

25.03.2019

Mistrovské utkání 21. kola v Jirnech je zrušeno. Družstvo Jirny odstoupilo ze soutěže.


UMT zima 2019

11.02.2019

OBSAZENÍ UMT TJ JISKRA ÚSTÍ N.O.    
LEDEN - DUBEN 2019          
                 
'PÁ 298.12.       SO 29.12.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 - 15.30    
15.30 – 17.00       15.30 - 17.00    
17.00 - 18.00       17.00 – 18.00    
18.00 – 19.30       18.00 – 19.30    
Ńe30.12.       PO31.12.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 - 15.30    
15.30 – 17.00       15.30 - 17.00    
17.00 - 18.00       17.00 – 18.00    
18.00 – 19.30       18.00 – 19.30    
ÚT 1.1.         ST  2.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 - 15.30    
15.30 – 17.00       15.30 - 17.00    
17.00 - 18.00       17.00 – 18.00    
18.00 – 19.30       18.00 – 19.30 TJ Ústí A
ČT  3.1.       PÁ  4.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00 FK Rakovník   10.30 - 12.00 FK Rakovník
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30 FK Rakovník   14.00 - 15.30 FK Rakovník
15.30 – 17.00       15.30 - 17.00    
17.00 – 18.30 TJ Ústí A   17.00 – 18.00    
18.00 – 19.00 TJ Ústí C   18.00 – 19.30 TJ Ústí A
SO  5.1.       NE 6.1.    
09.00 – 10.30 Školení Trenérů   09.00 – 10.30 Školení Trenérů
10.30 – 12.00 FK Rakovník   10.30 - 12.00 FK Rakovník
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30 FK Rakovník   14.00 - 15.30 Školení Trenérů
15.30 – 17.00 Školení Trenérů   15.30 - 17.00    
17.00 - 18.00       17.00 – 18.00    
18.00 – 19.30       18.00 – 19.30    
PO 7.1.       ÚT 08.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 – 16.30    
15:00 – 16:30 TJ Ústí mládež   16.30 – 18.00    
16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež   16.30 – 18.00 TJ Ústí mládež
18:00 – 21:00 FK Česká Třebová   18.00 – 19.30 FK Česká Třebová
ST 9.1.         ČT 10.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 – 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 – 15.30    
15:00 – 16:30       15.30 – 17.00    
16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež   17.00 – 18.30 TJ Ústí m TJ Ústí C
18.00 – 19.30 TJ Ústí A   18.00 – 19.30 FK Řetová
20:00 – 21:30       19:30 – 21:00 FK Česká Třebová
PÁ 11.1.       SO 12.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30 školení rozhodčí
10.30 – 12.00       10.15 – 12.00 PÚ Ústí A – FK Čá
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 – 15.30 školení rozhodčí
15:00 – 16:30 TJ Ústí mládež   15.30 – 17.00    
16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež   17.00 – 18.30    
18.00 – 19.30 TJ Ústí A   18.30 – 20.00    
19:30 – 21:00 FK Česká Třebová   20:00 – 21:30    
NE 13.1.       PO 14.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00 školení rozhodčí   10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 - 15.30    
15.30 – 17.00       16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež
17.00 - 18.00       18.00 – 19.30 FK Česká Třebová
18.00 – 19.30       19:30 – 21:00 FK Česká Třebová
ÚT 15.1.       ST 16.1.    
09.00 – 10.30       09.00 – 10.30    
10.30 – 12.00       10.30 - 12.00    
12.00 - 14.00       12.00 - 14.00    
14.00 – 15.30       14.00 - 15.30    
15.00 – 16.30 TJ Ústí mládež   15.00 – 16.30 TJ Ústí mládež
16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež   16:30 – 18:00 TJ Ústí mládež
18.00 – 19.30 TJ Ústí A   18.00 – 19.30 TJ Ústí A
ČT 17.1.       PÁ 18.1.    
09.00 – 10.30 SS Ostrá   09.00 – 10.30 SS Ostrá
10.30 – 12.00 SS Ostrá   10.30 - 12.00 SS Ostrá
12.00 - 14.00       12.00 – 14.00    
14.00 – 15.30 SS Ostrá   14.00 – 15.30 SS Ostrá
15.30 – 17.00 SS Ostrá   15.30 – 17.00 SS Ostrá
17.00 – 18.30 TJ Ústí m TJ Ústí C   17.00 – 18.30 TJ Ústí mládež
18.00 – 19.30 FK Řetová   18.30 – 19.30 TJ Ústí A
19:30 – 21:00 FK Česká Třebová   19:30 – 21:00 FK Česká Třebová

JSME I NA FACEBOOKU