logo

B mužstvo - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FK Agria Choceň 20.07.2019 sobota 18:00 0 : 2
MFK Chrudim B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 27.07.2019 sobota 16:00 2 : 1
SK Holice TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 31.07.2019 středa 18:00 11 : 0 / 4:0/
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Lanškroun B 04.08.2019 neděle 18:00 4 : 0 / 0 : 0/

Rozlosování

Kolo Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FK Přelouč 11.08.2019 neděle 17:00 1 - 0
2 TJ Svitavy B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 17.08.2019 sobota 17:00 0 - 0 na pen.4-5
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B SK Tuněchody 25.08.2019 neděle 17:00 4 - 0
4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B Sokol Dolní Újezd 08.09.2019 neděle 17:00
5 1.FC Žamberk TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 11.09.2019 středa 17:00
6 SK Zámrsk TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 15.09.2019 neděle 16:30
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Mezilesí Načešice 22.09.2019 neděle 16:00
8 FC Jiskra 2008 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 29.09.2019 neděle 15:30
9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FK Proseč 06.10.2019 neděle 15:30
10 TJ Sokol Rosice n. L. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 12.10.2019 sobota 15:00
11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Tatenice 20.10.2019 neděle 15:00
12 FC Libišany TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 26.10.2019 sobota 14:00
13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B SK Vysoké Mýto B 03.11.2019 neděle 13:30


Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Pinkava, Abrahams, Grepl 2
2. Pavlásek, Strnad, M.Krátký, Vaňous, Kope 1
3. 0
4. 0
5. 0


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
29.09.2019
15:30 hod.
FC Jiskra 2008
souper
FC Jiskra 2008 vs. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B


TABULKA

1. FC Libišany 12:3 14
2. FK Proseč 17:9 12
3. Ústí nad Orlicí B 11:4 12
4. Sokol Rosice n/L 11:7 11
5. TJ Mezilesí Načešice 10:11 10
6. SK Vysoké Mýto B 9:8 9
7. Zámrsk 20:12 9
8. FK Přelouč 10:5 9
9. TJ Sokol Tatenice 5:11 6
10. 1.FC Žamberk 3:9 5
11. Jiskra 2008 8:11 4
12. TJ Svitavy B 4:9 4
13. Sokol Dolní Újezd 7:17 0
14. SK Tuněchody 5:16 0


JSME I NA FACEBOOKU