logo

B mužstvo - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Pomezí 26.01.2020 neděle 14:00 4 - 0
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B ČLU Beroun 01.02.2020 sobota 11:00 1 : 4
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Bělotín 08.02.2020 sobota zrušeno Zrušeno
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Hradec nad Moravicí 15.02.2020 sobota 16:00 1 - 2
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FK Česká Třebová 22.02.2020 sobota 12:00 1 - 1
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FK Agria Choceň 29.05.2020 pátek 18:00 3 - 4 / 3 - 3 /
TJ Semanín TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 13.06.2020 sobota 10:00 3 - 3 / 1 - 1 /
FK Jehnědí 1980 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 19.06.2020 pátek 17:00
FK Letohrad B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 25.07.2020 sobota 17:00

Rozlosování

Kolo Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FC Libišany 09.08.2020 neděle 17:00 0 - 2 / 0 - 1 /
2 SK Zámrsk TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 16.08.2020 neděle 17:00
3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B FC Jiskra 2008 23.08.2020 neděle 17:00
4 SK Polička TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 30.08.2020 neděle 17:00
5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Sokol Rosice n. L. 06.09.2020 neděle 17:00
6 TJ Sokol Tatenice TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 13.09.2020 neděle 16:00
7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B Sokol Dolní Újezd 20.09.2020 neděle 16:00
8 FK Přelouč TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 26.09.2020 sobota 10:15
9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Svitavy B 04.10.2020 neděle 15:00
10 1.FC Žamberk TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 11.10.2020 neděle 15,00
11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Mezilesí Načešice 18.10.2020 neděle Odloženo
12 FK Letohrad B TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 25.10.2020 neděle Odloženo
13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B SK Vysoké Mýto B 01.11.2020 neděle Odloženo


Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Chalupník 6
2. Nathan 3
3. Pinkava 2
4. M.Kopecký, Strnad, Lněnička 1
5. Procházka, Karlík 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

V dohledné době není naplánováno další utkání...



TABULKA

1. FC Libišany 37:7 24
2. SK Vysoké Mýto B 25:17 17
3. Ústí nad Orlicí B 21:10 17
4. TJ Mezilesí Načešice 13:16 16
5. Letohrad B 24:22 15
6. Polička 13:15 14
7. TJ Svitavy B 16:10 14
8. Zámrsk 14:20 14
9. Sokol Rosice n/L 15:13 12
10. TJ Sokol Tatenice 19:21 11
11. FK Přelouč 15:25 9
12. Sokol Dolní Újezd 16:27 7
13. 1.FC Žamberk 7:14 7
14. Jiskra 2008 19:37 6


JSME I NA FACEBOOKU