Husička – Horálek – Kapoun – D.Cindr – J.Šimek

A.Borovička – Vlaškovský – Matějka – J.Borovička/19.Skala/

Veselý/48.Dudek/ - Šváb

BRANKY:  Vlaškovský, Veselý, D.Cindr, vlastní

Starší žáci získali své první vítězství po velkém dramatickém souboji plném zvratů. Vzhledem k počtu hráčů musí tento tým doplňovat mladší, ale podobný problém má více týmů, včetně Holic. Dramatický zápas začali lépe domácí, v 15. min otevřel skóre Vlaškovský – 1:0. Radost netrvala dlouho, v 19. min. vyrovnal hostující Říha – 1:1. Závěr úvodní části patřil ale domácím, ve 26. min. se prosadil Veselý – 2:1. O deset minut později uzavřel skóre úvodní části Cindr a vypadalo to hodně nadějně – 3:1. Po přestávce byli dlouho lepší Holice a jejich nejlepší hráč Kubelka v 61. a 67. min. dokázal vyrovnat. Vše směřovalo k penaltovému prodloužení, ale v samotném závěru po závaru před brankou si nešťastně srazil míč do vlastní sítě jeden z hráčů hostů – 4:3. Na jedné straně velká radost, na druhé smutek, takový je někdy fotbal. V neděli 13. 9. od 9.30 hodin si starší žáci zahrají derby v Letohradu.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00