Vyhnánek – Vencl – Záruba/74.Peterka/ – Mráz - Kučera

Hanč – Chábera/60.Mach/ – Peca/60.Ronovský/ - Turyna

Schovanec – Slavík/74.Kraj/        /500 diváků/

BRANKY:  44.´ Bednář, 57.´Špatenka, 59.´ Souček

Fotbalový tým Jiskry splnil úlohu favorita a na hřišti předposledního celku tabulky získal třetí jarní vítězství v řadě. Na těžkém terénu, před slušnou návštěvou, dostali od úvodních minut ústečtí svého soupeře pod tlak. Domácí se k vážnější akci dostali až ve 13. min., jejich protiútok však s pomocí obránců zlikvidoval Jeřábek. Ve 22. min. mohl otevřít skóre Tichý, když se po centru Langera dostal k odraženému míči, z 10m ale trefil jen dobře postaveného brankáře. Zaslouženého vedení se hosté dočkali v 44. min. po přímém kopu z hranice šestnáctky. Parádní střela Jana Bednáře se od vzdálenější tyče odrazila do sítě – 0:1. Také druhý poločas se odehrál pod taktovkou lídra tabulky. V 47. min. přesně a razantně trefil Sokol odražený míč, tuto gólovou střelu však skvěle vyrazil gólman Vyhnánek. V 52. min. se po ojedinělé akci Čáslavi dostal na zadní tyči do vyložené šance jeden z útočníků domácích, mířil ale nad branku. Tento moment byl důležitý, krátce na to, v 56. min. se do vyložené šance dostal na druhé straně Hynek, který našel ještě lépe postaveného Vojtěcha Špatenku, jenž svůj výtečný výkon potvrdil zkušeným zakončením – 0:2. Definitivní tečka za povedeným představením Jiskry přišla v 59. min., v níž kapitán týmu Jan Souček akrobaticky zakončuje přesný centr Sokola – 0:3. Po tomto gólu se utkání už v poklidu dohrávalo, Ústí vývoj zápasu kontroluje, domácí nemají sílu na odvetná opatření.

Po opravdu dobrém výkonu, potvrzují svěřenci trenéra Chudého své postavení na čele tabulky divizní skupiny C.

V příštím domácím utkání přivítá Jiskra na svém hřišti tým ze středu tabulky. Zápas proti MFK Trutnov se hraje